Nauczyciel bliski przyrodzie. Kurs edukacji outdoorowej.

Pracujesz lub chcesz pracować w leśnym przedszkolu? Chcesz częściej zabierać swoją klasę na lekcje w teren? Chcesz robić to w atrakcyjny i bezpieczny sposób? Szukasz inspiracji na zajęcia i lekcje w otoczeniu natury?

Zapraszamy na 6 dniowy kurs edukacji outdoorowej, dzięki któremu zdobędziesz umiejętności do pracy w terenie.

W programie m.in.:
– Szkolenie z technik ratownictwa dzieci i niemowląt (zakończone uzyskaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu z pierwszej pomocy)
– Bezpieczeństwo w terenie
– Bushcraft i survival
– Poszerzanie wiedzy przyrodniczej
– Gry i zabawy terenowe
– Pomysły i inspiracje na edukację w terenie

Oprócz ciekawych warsztatów w okolicznościach przyrody ze świetnymi trenerami zapewniamy:
– Pełne wyżywienie (produkty na śniadania i kolacje z których uczestnicy będą wspólnie przygotowywać posiłki)
– Dwudaniowy obiad w formie cateringu (do wyboru wersje: mięsna, wegańska, bezglutenowa)
– Miejsce na rozbicie namiotów
– Prysznic i toaletę turystyczną
– Wodę pitną i gospodarczą
– Codzienne wieczory przy ognisku

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu edukacji outdoorowej.

Wypełnione karty zgłoszeniowe i podpisany regulamin (skany) prosimy wysyłać mejlem na biuro@lesneprzedszkola.pl

Koszty:
Zgłoszenia do 20 maja – 1250zł