Pierwszy Ogólnopolski wZlot Przedszkoli Leśnych

Pierwszy Ogólnopolski wZlot Przedszkoli Leśnych

Pierwszy, niepowtarzalny, szczególny… historyczny. Dziękujemy Wam kochani! To był niesamowity czas, prawdziwe święto ludzi kochających leśne przedszkola ❤️ Do naszej wZlotowej wioski przybyli zarówno ci, którzy prowadzą leśne przedszkola, a także ci którzy dopiero planują otwarcie, nauczyciele, rodzice i dzieci, pasjonaci, naukowcy i edukatorzy z całej Polski!

Tychy, Lublin, Bielsko Biała, Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Poznań, Łubniany, Kielce, Wrocław, Radom, Bydgoszcz, Supraśl

Przedszkole Leśne w Mariewie Cztery żywioły Leśne Gzubki Leśna Baza Wilczek Bajkowy Las Leśna Grupa Puszczyk – przedszkole leśne Leśne Smyki Dolina Kucyków Safe Nest Przygody z Przyrodą Leśna Akademia Sztuki Projekt Leśna Baza Leśna Szkoła Puszczyk Wrocławskie Stowarzyszenie Wychowawców Przedszkole Samorządowe w Supraślu Przedszkole Samorządowe w Piekoszowie Wdzięczność, radość i tęsknota to uczucia, które wypełniają nasze serca 💚💚💚 Jesteście wspaniali!! Nie możemy się doczekać na kolejne spotkania!

 

The first, unique, special … historical – The First Polish Gathering of Forest Kindergartens. Thank you, beloved! It was an amazing time, a true celebration of people who love forest kindergartens. For those who run first kindergartens, as well as for those who are just planning to open, teachers, parents and children, enthusiasts, scientists and educators from all over Poland! Gratitude, joy and longing are feelings that fill our hearts. 💚💚💚 You are wonderful !! We can not wait for the next meetings!

Fot. Tomasz Markowski